71AD30-02-2-AJN
Numer produktu DigiKey
GH7322-ND
Producent
Numer produktu producenta
71AD30-02-2-AJN
Opis
SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki obrotowe 2 - 6 pozycja DP6T 250mA (~/=) 115 V~ Montaż panelowy
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
250mA (~/=)
Producent
Grayhill Inc.
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
115 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V
Opakowanie
Zbiorcze
Typ aktuatora
Spłaszczony (średnica 3,17mm)
Status części
Aktywny
Długość aktuatora
9,53mm
Liczba pozycji
2 - 6
Kąt między pozycjami
30°
Ograniczniki indeksowe
Nastawne
Materiał styku
Stop srebra
Liczba segmentów
2
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba biegunów w segmencie
2
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Obwody na segment
DP6T
Głębokość - za tablicą
24,87mm
Synchronizacja styku
Zwieranie (MBB), bez zwierania (BBM)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
25W magazynie