56P30-01-1-04N
Numer produktu DigiKey
56P30-01-1-04N-ND
Producent
Numer produktu producenta
56P30-01-1-04N
Opis
SWITCH ROTARY 4POS 200MA 115V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki obrotowe 4 pozycja SP4T 200mA (~/=) 115 V~ Montaż panelowy, otwór przelotowy
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
115 V
Producent
Grayhill Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V
Seria
Typ aktuatora
Spłaszczony (średnica 3,17mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość aktuatora
9,53mm
Status części
Aktywny
Kąt między pozycjami
30°
Liczba pozycji
4
Materiał styku
Mosiądz
Ograniczniki indeksowe
Stały
Wykończenie styku
Srebro
Liczba segmentów
1
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Liczba biegunów w segmencie
1
Styl zakończenia
Wtyk PC
Obwody na segment
SP4T
Głębokość - za tablicą
9,58mm
Synchronizacja styku
Zwieranie (MBB), bez zwierania (BBM)
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (A)
200mA (~/=)