51P22-01-1-16N
51P22-01-1-16N
51P22-01-1-16N
Numer produktu DigiKey
GH7687-ND
Producent
Numer produktu producenta
51P22-01-1-16N
Opis
SWITCH ROTARY 16POS 150MA 115V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki obrotowe 16 pozycja SP16T 150mA (~), 200mA (=) 115 V~ Montaż panelowy, otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
51P22-01-1-16N Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
150mA (~), 200mA (=)
Producent
Grayhill Inc.
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
115 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
28 V
Opakowanie
Zbiorcze
Typ aktuatora
Spłaszczony (średnica 3,17mm)
Status części
Aktywny
Długość aktuatora
9,53mm
Liczba pozycji
16
Kąt między pozycjami
22,5°
Ograniczniki indeksowe
Ciągły
Wykończenie styku
Złoto
Liczba segmentów
1
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Liczba biegunów w segmencie
1
Styl zakończenia
Wtyk PC
Obwody na segment
SP16T
Głębokość - za tablicą
13,64mm