GT060N04D3
Numer produktu DigiKey
3141-GT060N04D3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3141-GT060N04D3CT-ND - Taśma cięta (CT)
3141-GT060N04D3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GT060N04D3
Opis
N40V,RD(MAX)<6.5M@10V,RD(MAX)<10
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 56A (Tc) 60W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-DFN (3,15x3,05)
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6,5mOhm przy 30A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
25 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1280 pF @ 20 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
60W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DFN (3,15x3,05)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V