GT023N10TL
Numer produktu DigiKey
3141-GT023N10TLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
3141-GT023N10TLCT-ND - Taśma cięta (CT)
3141-GT023N10TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GT023N10TL
Opis
MOSFET N-CH 100V 330A TOLL-8
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 330A (Tc) 395W (Tc) Montaż powierzchniowy TOLL-8L
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,9mOhm przy 80A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 250µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
121 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
8058 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
395W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TOLL-8L
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V