GT023N10T
Numer produktu DigiKey
4822-GT023N10T-ND
Producent
Numer produktu producenta
GT023N10T
Opis
MOSFET N-CH 100V 226A 250W 2.7m(
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 140A (Tc) 500W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
90 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
8086 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
500W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,7mOhm przy 20A, 10V