WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
Numer produktu DigiKey
1939-1863-ND
Producent
Numer produktu producenta
WR9QZ900LCP-N(R6B)
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 18W
Szczegółowy opis
20V 18 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Modele EDA/CAD
WR9QZ900LCP-N(R6B) Modele
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Zastosowania
ITE (handel)
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Długość sznura
72" (1,83m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,91" x 1,71" x 1,34" (74,0mm x 43,5mm x 34,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
20V
Agencja zatwierdzająca
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Prąd - wyjściowy (maks.)
900mA
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Moc (W)
18 W
Bazowy numer produktu
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)