WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
Numer produktu DigiKey
1939-1558-ND
Producent
Numer produktu producenta
WR9QI1660LCPN(R6B)
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Szczegółowy opis
24V 40 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Modele EDA/CAD
WR9QI1660LCPN(R6B) Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Producent
GlobTek, Inc.
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
1,71" x 2,91" x 1,39" (43,5mm x 74,0mm x 35,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,66A
Numer standardowy
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Moc (W)
40 W