WR9QE500T00NAIMR6B
WR9QE500T00NAIMR6B
WR9QE500T00NAIMR6B
Numer produktu DigiKey
1939-1540-ND
Producent
Numer produktu producenta
WR9QE500T00NAIMR6B
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Szczegółowy opis
12V 6 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Modele EDA/CAD
WR9QE500T00NAIMR6B Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Seria
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Złącze wyjściowe
Zestaw wtyczek cylindrycznych, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Długość sznura
59" (1,50m)
Rozmiar / wymiar
1,71" x 2,91" x 1,45" (43,5mm x 74,0mm x 36,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
BSI, CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Napięcie - wyjściowe
12V
Numer standardowy
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Bazowy numer produktu
Moc (W)
6 W