TR9CR3000T00-IM(R6B)
TR9CR3000T00-IM(R6B)
TR9CR3000T00-IM(R6B)
Numer produktu DigiKey
1939-1293-ND
Producent
Numer produktu producenta
TR9CR3000T00-IM(R6B)
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 90W
Szczegółowy opis
30V 90 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TR9CR3000T00-IM(R6B) Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Seria
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
0°C - 50°C
Złącze wyjściowe
Zestaw wtyczek cylindrycznych, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
5,88" x 2,47" x 1,34" (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Napięcie - wyjściowe
30V
Numer standardowy
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
90 W