TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
Numer produktu DigiKey
1939-TR9CJ4340LCP-N-RVB(R-ND
Producent
Numer produktu producenta
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.8V 60W
Szczegółowy opis
13,8V 60 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R Modele
Kategoria
Moc (W)
60 W
Producent
GlobTek, Inc.
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Sprawność
Poziom V
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
60,2" (1,50m)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cULus, EAC, IRAM, NrCAN, PSE, UKCA, Ukraine, VCCI, WEEE, RCM
Napięcie - wyjściowe
13,8V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,34A