TR9CI3750LCPIMR6BLPS_view2
TR9CI3750LCPIMR6BLPS
TR9CI3750LCPIMR6BLPS
Numer produktu DigiKey
1939-1281-ND
Producent
Numer produktu producenta
TR9CI3750LCPIMR6BLPS
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Szczegółowy opis
24V 90 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TR9CI3750LCPIMR6BLPS Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
GlobTek, Inc.
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
0°C - 50°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
60,2" (1,53m)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,88" x 2,47" x 1,34" (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,75A
Numer standardowy
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Moc (W)
90 W