TR9CI1670LCP-N(R6B)
TR9CI1670LCP-N(R6B)
TR9CI1670LCP-N(R6B)
Numer produktu DigiKey
1939-1272-ND
Producent
Numer produktu producenta
TR9CI1670LCP-N(R6B)
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Szczegółowy opis
24V 40 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TR9CI1670LCP-N(R6B) Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Producent
GlobTek, Inc.
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
48,4" (1,23m)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,37" x 2,05" x 1,27" (111,0mm x 52,0mm x 32,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,67A
Numer standardowy
Moc (W)
40 W