TR9CE13330S15KS20IMCFR6B
Numer produktu DigiKey
1939-TR9CE13330S15KS20IMCFR6B-ND
Producent
Numer produktu producenta
TR9CE13330S15KS20IMCFR6B
Opis
160W 12V 13.33A DESKTOP POWER