TR9CA6000LR8-Y(R)
Numer produktu DigiKey
1939-TR9CA6000LR8-Y(R)-ND
Producent
Numer produktu producenta
TR9CA6000LR8-Y(R)
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5V 30 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
GlobTek, Inc.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
0.75
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
8" (0,20m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
4,65" x 2,36" x 1,30" (118,0mm x 60,0mm x 33,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, FCC, TUV, UL, VCCI
Napięcie - wyjściowe
5V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
6A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
30 W