RR9LX1250T00CIMR6B
RR9LX1250T00CIMR6B
GTM96600 Series AC/DC Desktop Power Supplies from GlobTek PIO | DigiKey
RR9LX1250T00CIMR6B
Numer produktu DigiKey
1939-1189-ND
Producent
Numer produktu producenta
RR9LX1250T00CIMR6B
Opis
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 48V 60W
Szczegółowy opis
48V 60 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa I) Adapter Przewód, kilka ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Modele EDA/CAD
RR9LX1250T00CIMR6B Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Zestaw wtyczek cylindrycznych, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Montaż ścienny (klasa I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C6, wielokrotne ostrze (sprzedawane oddzielnie)
Rozmiar / wymiar
4,63" x 2,11" x 1,44" (117,5mm x 53,5mm x 36,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Napięcie - wyjściowe
48V
Numer standardowy
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
60 W