RR9KE5410T00-IMR6B
RR9KE5410T00-IMR6B
Numer produktu DigiKey
1939-RR9KE5410T00-IMR6B-ND
Producent
Numer produktu producenta
RR9KE5410T00-IMR6B
Opis
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 12V 65W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 65 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Przewód, kilka ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RR9KE5410T00-IMR6B Modele
Kategoria
Moc (W)
65 W
Producent
GlobTek, Inc.
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Zestaw wtyczek cylindrycznych, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Typ wejścia
Przewód, kilka ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8, wielokrotne ostrze (sprzedawane oddzielnie)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,63" x 2,11" x 1,44" (117,5mm x 53,5mm x 36,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
BSMI, CB, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Prąd - wyjściowy (maks.)
5,41A