RR9KE5410LCP-IMR6B
Numer produktu DigiKey
1939-RR9KE5410LCP-IMR6B-ND
Producent
Numer produktu producenta
RR9KE5410LCP-IMR6B
Opis
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 12V 65W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 65 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Przewód, kilka ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RR9KE5410LCP-IMR6B Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
GlobTek, Inc.
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Typ wejścia
Przewód, kilka ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8, wielokrotne ostrze (sprzedawane oddzielnie)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,63" x 2,11" x 1,44" (117,5mm x 53,5mm x 36,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
BSMI, CB, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Prąd - wyjściowy (maks.)
5,41A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
65 W