GTM962251P22512-F
Numer produktu DigiKey
1939-GTM962251P22512-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
GTM962251P22512-F
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 225W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GTM962251P22512-F Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
95%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,56" (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Agencja zatwierdzająca
EAC, UKCA, VCCI
Prąd - wyjściowy 1
18.75 A