GTM962250P22533.5A-F
Numer produktu DigiKey
1939-GTM962250P22533.5A-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
GTM962250P22533.5A-F
Opis
AC/DC CONVERTER 33.5V 140W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 33,5V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GTM962250P22533.5A-F Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
95%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 80°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,18" (101,6mm x 50,8mm x 30,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cETLus, EAC, UkrSEPRO, VCCI
Napięcie - wyjściowe 1
33,5V
Numer standardowy
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
4.17 A