EVC250A040EA31B50002W
Numer produktu DigiKey
1939-EVC250A040EA31B50002W-ND
Producent
Numer produktu producenta
EVC250A040EA31B50002W
Opis
EV PLUG TYPE 1, 5M CABLE
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16,40' (5,00m) Przewód zasilający Czarne EV Typ 1 na 4 zaciski oczkowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EVC250A040EA31B50002W Modele
Kategoria
Przekrój przewodu
8 AWG, 9 AWG, 20 AWG
Producent
GlobTek, Inc.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Długość
16,40' (5,00m)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Napięcie znamionowe
250V
Styl
Gniazda żeńskie (szczelinowe) - odprowadzenia
Prąd znamionowy (A)
40A
Złącze 1.
EV Typ 1
Temperatura robocza
-30°C - 50°C