ESJ1V0C125EA42B10001W
ESJ1V0C125EA42B10001W
Numer produktu DigiKey
1939-ESJ1V0C125EA42B10001W-ND
Producent
Numer produktu producenta
ESJ1V0C125EA42B10001W
Opis
EV FEMALE RECEPTACLE 32A 62196-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3,28' (1,00m) Przewód zasilający Czarne EV Typ 1 na Kabel
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ESJ1V0C125EA42B10001W Modele
Kategoria
Liczba żył
9 zasilanie, 10 sygnał
Producent
GlobTek, Inc.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Długość
3,28' (1,00m)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Napięcie znamionowe
250VAC, 1000V=
Styl
Wtyczka żeńska - odprowadzenia
Prąd znamionowy (A)
32A, 125A
Złącze 1.
EV Typ 1
Temperatura robocza
-30°C - 50°C