TBJ05-21-1-G-G
Numer produktu DigiKey
2073-TBJ05-21-1-G-G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBJ05-21-1-G-G
Opis
21W, 5.08MM PITCH TERM-BLOCK, SI
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,200" (5,08mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
GCT
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Pozycje na poziom
21
Materiał styku - powłoka
Stop miedzi
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał uchwytu - powłoka
Stop miedzi
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Materiał wkręta - powłoka
Stal, nierdzewna
Prąd
16 A
Moment obrotowy - wkręta
0,44Nm (3,9lb-in)
Napięcie
300 V