TBD05-15-1-G-G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 55° (125°) względem płytki 0,138" (3,50mm) Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TBD05-15-1-G-G
Numer produktu DigiKey
2073-TBD05-15-1-G-G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBD05-15-1-G-G
Opis
15W, 3.5MM PITCH TERM-BLOCK, ANG
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Przekrój przewodu
16-30 AWG
Producent
GCT
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Pozycje na poziom
15
Materiał styku - powłoka
Stop miedzi
Raster
0,138" (3,50mm)
Materiał uchwytu - powłoka
Stop miedzi
Orientacja powierzchni współpracującej
Kąt 55° (125°) względem płytki
Materiał wkręta - powłoka
Stal, nierdzewna
Prąd
10 A
Moment obrotowy - wkręta
0,2Nm (1,7lb-in)
Napięcie
300 V