FFC2A36-20-0-G-R
Numer produktu DigiKey
2073-FFC2A36-20-0-G-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2073-FFC2A36-20-0-G-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
2073-FFC2A36-20-0-G-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FFC2A36-20-0-G-R
Opis
20W, 0.5MM, FFC CON, VERT, FLIP-
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 pozycja FFC, FPC złącze Styki, pionowe - 1-stronne 0,020" (0,50mm) Montaż powierzchniowy
Kategoria
Typ końcówki kabla
Proste, stożkowe
Producent
GCT
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał obudowy
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Status części
Aktywny
Materiał aktuatora
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Gromadzenie lutowia, zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie znamionowe
30V
Typ złącza/styku
Styki, pionowe - 1-stronne
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
20
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,020" (0,50mm)
Prąd znamionowy (A)
0,5A na styk
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku
Flash
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Kolor obudowy
Naturalne
Wysokość nad płytką
0,205" (5,20mm)