FFC2A33-30-T-R
Numer produktu DigiKey
2073-FFC2A33-30-T-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FFC2A33-30-T-R
Opis
CONN FFC VERT 30POS 0.5MM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 pozycja FFC, FPC złącze Styki, pionowe - 1-stronne 0,020" (0,50mm) Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FFC2A33-30-T-R Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Stożkowy
Producent
GCT
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Cyna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał obudowy
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Status części
Aktywny
Materiał aktuatora
Polisiarczek fenylenu (PPS)
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Nasadka do podejmowania i umieszczania, zatrzymanie lutu, zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie znamionowe
30V
Typ złącza/styku
Styki, pionowe - 1-stronne
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Liczba pozycji
30
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,020" (0,50mm)
Prąd znamionowy (A)
0,2A
Zakończenie
Lutowany
Kolor obudowy
Naturalne
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Kolor aktuatora
Brązowe
Wysokość nad płytką
0,177" (4,50mm)