CABLE 272 RF-0100-A-1
Numer produktu DigiKey
2073-CABLE272RF-0100-A-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CABLE 272 RF-0100-A-1
Opis
COAX CBL MHF1 TO BNC 3.9"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny I-PEX MHF1 na BNC RG-174 3,937" (100,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CABLE 272 RF-0100-A-1 Modele
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
GCT
Długość
3,937" (100,00mm)
Seria
Typ kabla
RG-174
Opakowanie
Torba
Impedancja kabla
50 Ohms
Status części
Nieaktualne
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
I-PEX MHF1 na BNC
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Złącze 1.
Gniazdo BNC
Kolor
Czarne
Płeć 1. styku
Żeńskie
Funkcje
Klasa IP w stanie niepołączonym
Typ mocowania złącza 1.
Montaż panelowy
Temperatura robocza
-20°C - 80°C