CABLE 234 RF-0500-A-1
Numer produktu DigiKey
2073-CABLE234RF-0500-A-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CABLE 234 RF-0500-A-1
Opis
COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA 19.6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny RP-SMA do RP-SMA RG-178 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Długość
19,69" (500,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
RG-178
Styl
RP-SMA do RP-SMA
Impedancja kabla
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo RP-SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Płeć 1. styku
Męskie
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Kolor
Brązowe
Funkcja mocowania 1. złącza
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-40°C - 125°C