CABLE 196 RF-0150-A-1
Numer produktu DigiKey
2073-CABLE196RF-0150-A-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CABLE 196 RF-0150-A-1
Opis
COAX CBL SMA TO MMCX 5.9"
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do MMCX RG-178 5,906" (150,00mm)
Długość
5,906" (150,00mm)
Seria
Typ kabla
RG-178
Impedancja kabla
50 Ohms
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
SMA do MMCX
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Złącze 1.
Gniazdo SMA
Kolor
Brązowe
Płeć 1. styku
Żeńskie
Funkcje
Klasa IP w stanie niepołączonym
Temperatura robocza
-40°C - 125°C