CAB725RF-0300-00-A-1
Numer produktu DigiKey
2073-CAB725RF-0300-00-A-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAB725RF-0300-00-A-1
Opis
CABLE ASSEMBLY MMCX R/A PLUG TO
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do MMCX RG-178 11,811" (300,00mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
GCT
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
11,811" (300,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-178
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do MMCX
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo SMA, kąt prosty
Impedancja całkowita
50 Ohms
Płeć 1. styku
Żeńskie
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Typ mocowania złącza 1.
Montaż panelowy
Kolor
Brązowe
Funkcja mocowania 1. złącza
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-40°C - 125°C