CAB570RF-0050-A-1-E
Numer produktu DigiKey
2073-CAB570RF-0050-A-1-E-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAB570RF-0050-A-1-E
Opis
COAX CBL U.FL TO SMA 1.9"
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC) do SMA Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm 1,969" (50,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAB570RF-0050-A-1-E Modele
Kategoria
Płeć 2. styku
Żeńskie
Producent
GCT
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Długość
1,969" (50,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm
Styl
U.FL (UMCC) do SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo SMA
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Płeć 1. styku
Żeńskie
Kolor
Szare
Typ mocowania złącza 1.
Montaż panelowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C