CAB505RF-0050-A-1-E
Numer produktu DigiKey
2073-CAB505RF-0050-A-1-E-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAB505RF-0050-A-1-E
Opis
COAX CBL MHF1 TO RP-SMA 1.9"
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny I-PEX MHF1 na RP-SMA RG-178 1,969" (50,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAB505RF-0050-A-1-E Modele
Kategoria
Płeć 2. styku
Żeńskie
Producent
GCT
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
1,969" (50,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-178
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
I-PEX MHF1 na RP-SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo RP-SMA
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Brązowe
Typ mocowania złącza 1.
Montaż panelowy
Funkcje
Stal nierdzewna 303, klasa IP w stanie niepołączonym
Funkcja mocowania 1. złącza
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-40°C - 85°C