CAB495RF-0200-A-1
Numer produktu DigiKey
2073-CAB495RF-0200-A-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAB495RF-0200-A-1
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 7.8"
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-178 7,874" (200,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAB495RF-0200-A-1 Modele
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
GCT
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
7,874" (200,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-178
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo SMA
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Płeć 1. styku
Żeńskie
Kolor
Brązowe
Typ mocowania złącza 1.
Montaż panelowy
Funkcje
Klasa IP w stanie niepołączonym
Funkcja mocowania 1. złącza
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C