CAB433RF-0200-A-1
Numer produktu DigiKey
2073-CAB433RF-0200-A-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAB433RF-0200-A-1
Opis
COAX CBL RP-SMA TO MHF5L 7.8"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny RP-SMA na I-PEX MHF5L Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
CAB433RF-0200-A-1 Modele
Długość
7,874" (200,00mm)
Seria
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm
Impedancja kabla
50 Ohms
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Złącze 1.
Wtyczka RP-SMA, kąt prosty
Płeć 1. styku
Żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 85°C