CAB430RF-0200-A-1
Numer produktu DigiKey
2073-CAB430RF-0200-A-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAB430RF-0200-A-1
Opis
COAX CBL RP-SMA TO MHF5L 7.8"
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny RP-SMA na I-PEX MHF5L Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm 7,874" (200,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAB430RF-0200-A-1 Modele
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
GCT
Długość
7,874" (200,00mm)
Seria
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm
Opakowanie
Torba
Impedancja kabla
50 Ohms
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
RP-SMA na I-PEX MHF5L
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Złącze 1.
Gniazdo RP-SMA
Kolor
Szare
Płeć 1. styku
Męskie
Funkcje
Klasa IP w stanie niepołączonym
Typ mocowania złącza 1.
Montaż panelowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C