CAB417RF-0200-A-1
Numer produktu DigiKey
2073-CAB417RF-0200-A-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAB417RF-0200-A-1
Opis
COAX CBL SMA TO MHF4L LK 7.8"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA na I-PEX MHF4L LK Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm 7,874" (200,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAB417RF-0200-A-1 Modele
Kategoria
Płeć 2. styku
Żeńskie
Producent
GCT
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
7,874" (200,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA na I-PEX MHF4L LK
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo SMA
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Płeć 1. styku
Żeńskie
Kolor
Czarne
Typ mocowania złącza 1.
Montaż panelowy
Funkcje
Klasa IP w stanie niepołączonym
Funkcja mocowania 1. złącza
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-40°C - 85°C