BG301-03-A-0540-L-B
BG301-03-A-0540-L-B
BG301-03-A-0540-L-B
Numer produktu DigiKey
2073-BG301-03-A-0540-L-BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2073-BG301-03-A-0540-L-BCT-ND - Taśma cięta (CT)
2073-BG301-03-A-0540-L-BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BG301-03-A-0540-L-B
Opis
CONN HEADER SMD R/A 3POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 3 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BG301-03-A-0540-L-B Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,213" (5,40mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,098" (2,50mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Stop miedzi
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP), wypełnienie szkłem
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Naturalne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A na styk