BF121-16-A-1-L-C
Numer produktu DigiKey
2073-BF121-16-A-1-L-CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2073-BF121-16-A-1-L-CCT-ND - Taśma cięta (CT)
2073-BF121-16-A-1-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BF121-16-A-1-L-C
Opis
16POS, 2MM PITCH SOCKET, DIL, SM
Szczegółowy opis
16 Pozycja Gniazdo, wejście od dołu lub od góry Złącze 0,079" (2,00mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
BF121-16-A-1-L-C Modele
Wysokość izolacji
0,087" (2,20mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Funkcje
Prowadnica płytki, montaż nasadowy
Prąd znamionowy (A)
2A na styk
Raster - powierzchnie współpracujące
Napięcie znamionowe
250V~/=
0,079" (2,00mm)