BF121-12-A-0-L-C
Numer produktu DigiKey
2073-BF121-12-A-0-L-CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2073-BF121-12-A-0-L-CCT-ND - Taśma cięta (CT)
2073-BF121-12-A-0-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BF121-12-A-0-L-C
Opis
12POS, 2MM PITCH SOCKET, DIL, SM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Pozycja Gniazdo, wejście od dołu lub od góry Złącze 0,079" (2,00mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BF121-12-A-0-L-C Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,087" (2,20mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A na styk
Raster - powierzchnie współpracujące
Napięcie znamionowe
250V~/=
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)