BF070-30-A-1-N-D
Numer produktu DigiKey
2073-BF070-30-A-1-N-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
BF070-30-A-1-N-D
Opis
30W, 2MM PITCH SOCKET, SIL, TH,
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Pozycja Gniazdo, wejście od dołu lub od góry Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BF070-30-A-1-N-D Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Prod.
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Seria
Kolor izolacji
Czarne
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,169" (4,30mm)
Status części
Aktywny
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
2A na styk
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
250V~/=