BD080-06-A-0230-L-D
Numer produktu DigiKey
2073-BD080-06-A-0230-L-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
BD080-06-A-0230-L-D
Opis
6W, 1.27MM PITCH SOCKET, SIL, TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Otwór przelotowy Złoto
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Prod.
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Seria
Kolor izolacji
Czarne
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,169" (4,30mm)
Status części
Aktywny
Długość styku - bolec
0,091" (2,30mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A na styk
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
30V~/=