BC085-66-A-0390-L-D
Numer produktu DigiKey
2073-BC085-66-A-0390-L-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
BC085-66-A-0390-L-D
Opis
66W, 1.0MM PITCH SOCKET, DIL, SM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
66 Pozycja Gniazdo, wejście od dołu lub od góry Złącze 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BC085-66-A-0390-L-D Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Opakowanie
Rurka
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,089" (2,26mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
1A na styk
Raster - powierzchnie współpracujące
Napięcie znamionowe
250V~/=
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,039" (1,00mm)