BC085-10-A-0390-L-D
Numer produktu DigiKey
2073-BC085-10-A-0390-L-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
BC085-10-A-0390-L-D
Opis
10W, 1.0MM PITCH SOCKET, DIL, SM
Szczegółowy opis
10 Pozycja Gniazdo, wejście od dołu lub od góry Złącze 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
BC085-10-A-0390-L-D Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Wysokość izolacji
0,089" (2,26mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy
Prąd znamionowy (A)
1A na styk
Raster - powierzchnie współpracujące
Napięcie znamionowe
250V~/=
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,039" (1,00mm)