BC065-10-A-L-D
Numer produktu DigiKey
2073-BC065-10-A-L-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
BC065-10-A-L-D
Opis
10POS 1.0MM PITCH SOCKET, SIL, T
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycja Gniazdo Złącze 0,039" (1,00mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BC065-10-A-L-D Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Prod.
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Seria
Kolor izolacji
Czarne
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,083" (2,10mm)
Status części
Aktywny
Długość styku - bolec
0,071" (1,80mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A na styk
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
250V