BC034-06-A-V-0150-L-C
Numer produktu DigiKey
2073-BC034-06-A-V-0150-L-CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2073-BC034-06-A-V-0150-L-CCT-ND - Taśma cięta (CT)
2073-BC034-06-A-V-0150-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BC034-06-A-V-0150-L-C
Opis
6POS 1.0MM PITCH HEADER, SIL, SM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 6 pozycja 0,039" (1,00mm)
Modele EDA/CAD
BC034-06-A-V-0150-L-C Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,059" (1,50mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,059" (1,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
1A na styk
Napięcie znamionowe
250V~/=