BC034-04-A-V-0150-L-C
Numer produktu DigiKey
2073-BC034-04-A-V-0150-L-CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2073-BC034-04-A-V-0150-L-CCT-ND - Taśma cięta (CT)
2073-BC034-04-A-V-0150-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BC034-04-A-V-0150-L-C
Opis
4POS 1.0MM PITCH HEADER, SIL, SM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 4 pozycja 0,039" (1,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BC034-04-A-V-0150-L-C Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,059" (1,50mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,059" (1,50mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba rzędów
1
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
1A na styk
Osłona
Niezakryte
Napięcie znamionowe
250V~/=