BC032-05-A-2-0200-0200-L-B
Numer produktu DigiKey
2073-BC032-05-A-2-0200-0200-L-BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2073-BC032-05-A-2-0200-0200-L-BCT-ND - Taśma cięta (CT)
2073-BC032-05-A-2-0200-0200-L-BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BC032-05-A-2-0200-0200-L-B
Opis
5POS 1.0MM PITCH PIN HEADER, TYP
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 5 pozycja 0,039" (1,00mm)
Modele EDA/CAD
BC032-05-A-2-0200-0200-L-B Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,039" (1,00mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
1A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V~/=