05-40-D-0152-A-4-06-4-T
Numer produktu DigiKey
2073-05-40-D-0152-A-4-06-4-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
05-40-D-0152-A-4-06-4-T
Opis
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 5.98"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,984" (152,00mm)
Kategoria
Liczba żył
40
Producent
GCT
Raster
0,020" (0,50mm)
Seria
Długość
5,984" (152,00mm)
Opakowanie
Torba
Długość - odsłonięte końce
0,157" (4,00mm)