05-20-D-0101-A-4-06-4-G
Numer produktu DigiKey
2073-05-20-D-0101-A-4-06-4-G-ND
Producent
Numer produktu producenta
05-20-D-0101-A-4-06-4-G
Opis
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 20
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Kategoria
Liczba żył
20
Producent
GCT
Raster
0,020" (0,50mm)
Seria
Długość
3,976" (101,00mm)
Opakowanie
Torba
Długość - odsłonięte końce
0,157" (4,00mm)