05-04-A-0101-A-4-06-4-T
Numer produktu DigiKey
2073-05-04-A-0101-A-4-06-4-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
05-04-A-0101-A-4-06-4-T
Opis
CABLE FFC/FPC 4POS 0.5MM 3.98"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Kategoria
Liczba żył
4
Producent
GCT
Raster
0,020" (0,50mm)
Seria
Długość
3,976" (101,00mm)
Opakowanie
Torba
Długość - odsłonięte końce
0,157" (4,00mm)